Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Blog

Miejsce, w którym informujemy o nowościach, objaśniamy, odpowiadamy na Wasze pytania.

31

lipiec
2023

Czy warto zaprzyjaźniać się z rozstępami?

Rozstępy są to trwałe zmiany skórne wywołane uszkodzeniem struktury włókien kolagenowych. Najczęściej pojawiają się na pośladkach, udach, brzuchu, piersiach oraz ramionach. Świeżo powstałe rozstępy mają czerwono-fioletowy kolor i to właśnie na tym etapie są one najbardziej podatne na wszelkiego rodzaju zabiegi mające na celu zmniejszenie ich widoczność. Gdy kolor rozstępów jest biały, perlisty, mamy do […]

czytaj

17

czerwiec
2023

Czym jest lip flip botoks?

Lip Flip Botoks to metoda modelowania ust toksyną botulinową. Celem zabiegu jest rozluźnienie mięśnia okrężnego ust, który w czasie uśmiechu i mówienia, zawija czerwień wargową do środka. Zabieg nie wypełnia warg tak jak kwas hialuronowy. Toksyna botulinowa subtelnie je modeluje, poprawia i wyostrza kontur ust. Dodatkową korzyścią jest likwidacja zmarszczek wokół ust.

czytaj

31

maj
2023

Dlaczego po liposukcji tak ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych?

Zalecenia po każdym zabiegu z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej to nie fanaberia czy też nadgorliwość lekarza, ale absolutna konieczność – dla bezpieczeństwa pacjenta, uniknięcia powikłań, ale także dla jak najlepszego efektu estetycznego. Należy traktować je poważnie – wszystkie, nie selektywnie. W przeciwnym razie, efekty zabiegu mogą być rozczarowujące dla pacjenta.

czytaj

28

kwiecień
2023

Indycza szyja – jak pozbyć się luźnej, obwisłej i pomarszczonej skóry na szyi?

Skóra na szyi jest bardzo delikatna i cienka, starzeje się szybciej niż inne partie ciała. Nieodpowiednia pielęgnacja, wręcz często jej pomijanie, brak fotoprotekcji, ograniczona ruchomość, aktywność fizyczna, która wzmacniałaby mięśnie szyi, zła dieta, nagłe zmiany masy ciała – wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na kondycję skóry, przyspieszają degradację komórek skóry, a tym samym jej wiotczenie i tworzenie […]

czytaj

12

marzec
2023

Blefaroplastyka powiek – spektakularne odmłodzenie twarzy i poprawa widzenia.

Blefaroplastyka powiek to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej. Polega na wycięciu nadmiaru wiotkiej skóry narzędziem chirurgicznym (diatermią radiofalową lub skalpelem) lub laserem, usunięciu przepuklin tłuszczowych oraz plastyce mięśni okrężnych. Dla jak najlepszych efektów estetycznych, chirurg zakłada szew śródskórny, dzięki któremu blizna jest gładka, w wielu przypadkach niemal niewidoczna.

czytaj

28

luty
2023

Lip Lift – chirurgiczna alternatywa do powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym.

W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskuje metoda chirurgicznej korekcji ust, a dokładniej górnej wargi, zwana lip lift. Daje najbardziej naturalny i przede wszystkim trwały efekt powiększenia ust. Jeśli zatem masz wąską górną wargę, a długość rynienki nosowo-wargowej ma minimum 2 cm i więcej, warto rozważyć tę metodę.

czytaj

17

styczeń
2023

Jakie zabiegi poprawią kondycję skóry po liposukcji?

Liposukcja brzucha, ud, ramion czy podbródka to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów, gdy Pacjentowi zależy na trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. W zależności od ilości odessanego tłuszczu, może pojawić się problem z wiotkością skóry – im więcej tłuszczu odsysamy, tym większa potrzeba poprawy jakości skóry, jej ujędrnienia, zagęszczenia, liftingu.

czytaj

27

grudzień
2022

Piękna linia żuchwy, długa szyja – czyli po co Ci drugi podbródek skoro możesz mieć jeden?

Drugi podbródek to problem, który dotyka zarówno osoby z nadwagą czy miejscową otyłością, jak również osoby szczupłe, prowadzące zdrowy styl życia, aktywne fizycznie. Zaburza owal twarzy, deformuje linię żuchwy, skraca szyję.

czytaj
załaduj więcej artykułów

Dzielenie się wiedzą to część naszej misji.