Blog

Miejsce, w którym informujemy o nowościach, objaśniamy, odpowiadamy na Wasze pytania.

03

styczeń

ABO Liquid na zmarszczki mimiczne – NOWOŚĆ w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej

Osoby korzystające z zabiegów medycyny estetycznej, w szczególności z toksyny botulinowej [popularnego botoksu], w ostatnich tygodniach mogły spotkać się już w gabinetach z nowym zabiegiem pod nazwą ABO Liquid lub ALLUZIENCE®. Co kryje się pod tą nazwą i na czym polega innowacyjność zabiegu?

czytaj

05

grudzień

Jak usunąć zmarszczki?

Zmarszczki mimiczne, kurze łapki, bruzdy w okolicach ust… Podczas gdy niektóre zmarszczki dodają nam uroku, inne sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjnie lub staro. Żeby temu zapobiec możemy skutecznie usunąć zmarszczki i poprawić wygląd naszej cery. Współczesna kosmetologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna oferują w tym zakresie pełen wachlarz możliwości.

czytaj

05

grudzień

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć?

Depilacja laserowa to niezwykle skuteczny i praktycznie bezbolesny sposób na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Wysoka skuteczność metody laserowej sprawia, że cieszy się ona popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jednak nie każdy i nie zawsze może skorzystać z zalet depilacji laserowej. O czym powinna pamiętać osoba planująca pierwszy zabieg?

czytaj

Dzielenie się wiedzą to część naszej misji.