Informacje

MKK MEDICA

Wiedza i doświadczenie.

Nasze Centrum Medyczne

Centrum Medyczne MKK Medica Chirurgia & Estetyka pojawiło się na  Warszawskim Targówku w styczniu 2019 roku. Jego właścicielem jest dr Małgorzata Krynicka – Kozak specjalista II stopnia chirurgii dziecięcej oraz od ponad 10 lat praktykujący lekarz medycyny estetycznej. MKK MEDICA to nowoczesne Centrum Medyczne, oferujące zabiegi z zakresu: chirurgii małoinwazyjnej, medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Bezpieczeństwo skutecznoś i zabiegów gwarantuje Państwu właściciel Centrum, doświadczony lekarz wykonujący zabiegi i nadzorujący wszystkie procedury zabiegowe. O jakości przeprowadzonych zabiegów świadczy fakt, że większość naszych pacjentów powraca do Naszego Centrum oraz poleca Nas swoim bliskim i znajomym. Wszystkie procedury zabiegowe oparte są na najnowszych osiągnięciach z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. Stosujemy sprawdzone i skuteczne preparaty renomowanych firm. Współpracujem z największymi dystrybutorami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetolgii takimi jak Croma Pharma, Galderma, Teoxane, Fenice .
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów oraz cenami.

Nasz zespół


 

Dr Małgorzata Krynicka – Kozak.

Właściciel Centrum Chirurgii i Estetyki MKK MEDICA. Jest lekarzem ze specjalizacją II stopnia z Chirurgii Dziecięcej, od kilkunastu lat związana z Oddziałem Chirurgii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. Od ponad 12 lat rozwija swoją drugą pasję zawodową, którą jest medycyna estetyczna. Przez wiele lat dzieli  pracę lekarza chirurga z pracą lekarza medycyny estetycznej. Obecnie pracuje i kieruje  nowocześnie urządzonym i wyposażonym Centrum Medycznym MKK Medica Chirurgia & Estetyka przy ulicy Złotopolskiej 5 na  warszawskim Targówku. Przy wykonywaniu zabiegów chirurgicznych takich jak blefaroplastyka powiek, liposukcja, leczenie oparzeń, blizn, usuwanie wszelkich zmian skórnych, opieki lekarskiej nad pacjentami wykorzystuje swoją dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy na oddziale chirurgii dziecięcej. Jest lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnią praktyką. Specjalistą z zakresu  zastosowania toksyny botulinowej i preparatów kwasu hialuronowego oraz w dziedzinie technik łączonych przy rzeźbieniu tkanek miękkich. Specjalizuje się w dermato-chirurgii i leczeniu oparzeń. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej. W swojej pracy korzysta z nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych, najwyższej klasy materiałów. Z powodzeniem stosuje najnowsze osiągnięć laseroterapii wykorzystując nowoczesne urządzenia o wysokiej klasie i parametrach. Wiedzę i umiejętności zawodowe poszerza podczas udziału w międzynarodowych konferencjach oraz kongresach dermatologicznych i medycyny estetycznej, a także  kursach i  praktycznych szkoleniach w kraju i za granicą. Najważniejsze daty z pracy zawodowej :

 

  • 1990 – ukończenie studiów na Akademii Medycznej w Warszawie
  • 2003 – uzyskanie specjalizacji II stopnia z chirurgii dziecięcej
  • 2008 – rozpoczęcie pracy jako lekarz medycyny estetycznej

 


 

Klaudia Gizińska

Asystentka i współpracownik pani doktor. Jest studentką Pielęgniarstwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Otwocku. W Naszym Centrum zajmuje się zabiegami kosmetycznymi oraz depilacją woskiem . Uzyskała certyfikaty i wykonuje zabiegi urządzeniami:  Lipomax V8 Plus do wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz Meso Aqua H2 do oczyszczania wodorowego. Po konsultacjach i pod kontrolą lekarską z powodzeniem wykonuje zabiegi peelingu węglowego, usuwania tatuaży, usuwania makijażu permanentnego oraz depilacji laserowej. W swojej pracy zaangażowana i dokładna. Nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Zadowoleni pacjenci to dla niej duża satysfakcja i motywacja do dalszego zawodowego rozwoju.