Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Promocje

Bądź na bieżąco i korzystaj z promocji.

-1000 zł

TRWAŁA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Liposukcja N.I.L.

Liposukcja nutacyjna (infradźwiękowa) to trwała metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, wykonywana w znieczuleniu miejscowym.

Promocja dotyczy liposukcji brzucha i boczków. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny 6700 zł (zamiast 7700 zł) jest zarezerwowanie terminu zabiegu do 31 marca 2023 r. oraz wpłata kwoty w wysokości 400 zł na poczet zabiegu. Sam zabieg może odbyć się w dowolnym dostępnym terminie.

-1000 zł

Promocja ważna do 31.03.2023 r.

-400 zł

MASZ WĄSKĄ GÓRNĄ WARGĘ?

Lip Lift

Chirurgiczna i trwała metoda powiększania i modelowania górnej wargi, bez użycia kwasu hialuronowego. Zabieg polega na skróceniu długości rynienki wargowo-nosowej i wywinięciu czerwieni wargowej. W wyniku zabiegu przywracamy twarzy właściwe proporcje i harmonię.

Do zabiegu kwalifikują się osoby, które mają wąską górną wargę, a odległość od podstawy nosa do górnej wargi wynosi 2 cm i więcej.

Usta wypełnione kwasem hialuronowym są przeciwwskazaniem do zabiegu. Należy poczekać aż kwas się wchłonie.

 

-400 zł

Promocja ważna do 31.08.2023 r.

Bądź na bieżąco i korzystaj z promocji.