Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Wskazania: Blizny pooparzeniowe

Redukcja i wygładzenie blizn, ujednolicenie kolorytu skóry.

Skuteczność terapii leczenia blizn zależy od rodzaju blizny, typu rany, która była jej źródłem oraz wybranej metody leczenia blizn. Głównym celem terapii jest zmniejszenie rozmiarów blizny lub całkowite jej zredukowanie, rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu skóry, a także eliminacja dolegliwości z nią związanych, takich jak ból, swędzenie, obrzęk, sztywnienie.

Polecane zabiegi

01

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej

02

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

03

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to naturalny sposób na poprawę kondycji i młody wygląd skóry. Podczas zabiegu pracuje się głowicą wyposażoną w cienkie mikroigły. Wraz z nakłuwaniem podawane są odpowiednie substancje zwiększające efekt.

więcej

04

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej

05

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

06

Kolagen Linerase

Kolagen jest najważniejszym włóknem podporowym skóry, który sprawia, że jest ona gładka i napięta. Preparat Linerase, dzięki swojej bioaktywności, intensywnie i skutecznie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, poprawiając gęstość i sprężystość skóry.

więcej

07

Leczenie blizn

Jedną z najefektywniejszych metod redukcji blizn jest laser frakcyjny CO2. Pozwala poprawić estetykę skóry dotkniętej blizną, zwiększyć jej elastyczność, wygładzić i rozjaśnić koloryt. Poza laserem dobry efekt przyniosą karboksyterapia oraz peelingi kwasowe.

więcej

08

Peeling kwasem glikolowym

Peeling kwasem glikolowym odmładza, wygładza skórę oraz zwiększa jej gęstość. Ponadto, wyrównuje koloryt skóry oraz niweluje drobne blizny i zmarszczki.

więcej
powrót do listy wskazań