Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Wskazania: Cienie pod oczami

Pożegnaj smutny, ponury wyraz twarzy. Odzyskaj świeżość spojrzenia.

Cienie pod oczami, określane także jako sińce, pojawiają się na naszej twarzy często na skutek zmęczenia lub przepracowania. Są mało estetyczne, obciążają naszą twarz, sprawiają, że wyglądamy na smutnych i zmęczonych. Cienie pod oczami o podłożu naczyniowym możemy skutecznie zredukować za pomocą zabiegów rewitalizujących skórę wokół oczu. Wzmocnienie struktury skóry oraz poprawa jej gęstości sprawi, że naczynia żylne nie będą prześwitywały przez skórę, a zatem będę mniej widoczne. Z kolei na cienie pod oczami powstałe na skutek nagromadzenia się ciemnego barwnika w naskórku dolnej powieki i pod nią doskonałe będę terapie rozjaśniające.

Polecane zabiegi

01

Wypełnienie doliny łez

Dolina łez to jeden z tych defektów estetycznych, które pojawiają się najczęściej na skutek starzenia się delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu. Skuteczną metodą na ich usunięcie jest wypełnienie obszaru kwasem hialuronowym.

więcej

02

Nucleofill Soft Eyes

Celem zabiegu jest silna biostymulacja i głęboka odnowy skóry. Zabieg działa na trzech poziomach: lifting na poziomie komórkowym, antyoksydacja, nawilżenie delikatnej i cienkiej okolicy oka.

więcej

03

Juvelook

Juvelook to hybrydowy wypełniacz i stymulator tkankowy przeznaczony do cienkiej, pozbawionej gęstości delikatnej skóry okolicy oczu, rewitalizacji skóry szyi. Jest połączeniem kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego PDLLA.

więcej
powrót do listy wskazań