Wskazania: Drugi podbródek

Zmień podwójny podbródek w pięknie zarysowaną żuchwę i długą szyję.

Drugi podbródek to często występujący defekt estetyczny, często związany z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową. Problem dotyka najczęściej osoby borykające się z nawagą czy otyłością, ale z uwagi na predyspozycje genetyczne i budowę anatomiczną może dotknąć także osoby szczupłe lub te, których skóra utraciła swoją elastyczność i sprężystość. W walce z drugim podbródkiem i utratą owalu twarzy doskonale radzą sobie małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne, medycyna estetyczna oraz innowacyjne technologie.

Polecane zabiegi

01

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L.

Precyzyjne odsysanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Usuwane komórki tłuszczowe zachowują wszystkie swoje właściwości, dzięki czemu idealnie nadają się do przeszczepów w inne partie ciała.

więcej

02

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

03

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

04

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej

05

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

06

Sculptra

Doskonały zabieg dla osób z cienką skórą oraz z widocznymi ubytkami objętości tkanek w okolicy policzków, skroni, środkowej i dolnej części twarzy. Głównym składnikiem preparatu jest kwas L-polimlekowy, najsilniejszy stymulator tkankowy.

więcej
powrót do listy wskazań