Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Wskazania: Opadające policzki

Opadające policzki, tzw. chomiki. Utrata owalu twarzy.

Wraz z upływem czasu owal twarzy zmienia się na skutek utraty objętości skóry i tkanki podskórnej. Tkanka tłuszczowa znajdująca się w obrębie twarzy opada, tworząc ubytki w obrębie kości policzkowych. Wiotczejąca skóra zaczyna nieestetycznie obwisać, tworząc tzw. chomiki. Rysy twarzy zaostrzają się, pełne, młodzieńcze policzki znikają, zaburzając owal twarzy i jej proporcje. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna  pozwala skorygować i poprawić owal, wymodelować linię żuchwy i wypełnić zapadnięte policzki. Wachlarz zabiegów jest bardzo szeroki, bez trudu można zatem zaprojektować indywidualną terapię, najlepszą dla konkretnego pacjenta. Doskonałe efekty przyniesie terapia łączona.

Polecane zabiegi

01

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

02

Nici PDO liftingujące

Alternatywa do chirurgicznego liftingu. Nici liftingujące sprawdzają się doskonale w modelowaniu owalu twarzy, uniesieniu opadających policzków, konturowaniu linii żuchwy, zagęszczeniu i ujędrnieniu skóry.

więcej

03

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

04

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej

05

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej
powrót do listy wskazań