Wskazania: Opadające powieki górne

Co najmniej 10 lat mniej, młoda i pogodna twarz, błysk w oku.

Głębokie, pełne blasku spojrzenie to atrybut młodości i atrakcyjności. Oczy przyciągają, to na nich koncentrujemy naszą uwagę. W oczach widać radość, zachwyt, błysk. Niestety, opadające powieki to problem często występujący zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Nadmiar skóry na powiekach górnych nie tylko ogranicza pole widzenie, ale obciąża twarz, powoduje, że wygląda ona na ponurą, smutną i starszą. Dlatego blefaroplastyka – plastyka powiek górnych cieszy się tak dużą popularnością wśród zabiegów chirurgii estetycznej. Zabieg ujmuje co najmniej 10 lat, przywraca radość i błysk w oku, twarz odzyskuje młody, pogodny wyraz.

Polecane zabiegi

01

Blefaroplastyka powiek górnych i dolnych

Plastyka powiek górnych lub dolnych to jeden z tych zabiegów, które w spektakularny sposób zmieniają nasze oblicze. Zabieg odmładza co najmniej o 10 lat, twarz odzyskuje młodzieńczą świeżość, a spojrzenie blask.

więcej

02

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

03

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej
powrót do listy wskazań