Wskazania: Przebarwienia

Piękna skóra o jednolitym kolorze. Odzyskaj świeżość i blask.

Większość przebarwień powstaje na skutek nadmiernego oddziaływania promieni słonecznych, zarówno na skutek zwiększenia ilości melaniny, jak i zwiększenia ilości komórek ją produkujących – melanocytów. Inne przyczyny to m.in. przebarwienia potrądzikowe, zmiany o podłożu hormonalnym, choroby wątroby czy nadczynność tarczycy. Są mało estetyczne i często trudne do ukrycia. Skóra traci promienny wygląd i blask. Redukcja przebarwień oznacza nie tylko przywrócenie naturalnego kolorytu skórze, ale także znaczną poprawę samopoczucia i komfortu psychicznego.

Polecane zabiegi

01

Terapia depigmentacyjna

Skuteczna terapia depigmentacyjna o silnym działaniu korygującym i regulującym przebarwienia. Usuwa istniejące przebarwienia, hamuje produkcję melaniny, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień.

więcej

02

Egzosomy

Nowa generacja terapii regeneracyjnej i anti-aging w 100% czystymi egzosomami. Terapia stosowana jest do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia hipermelanozy, leczenia atopowego zapalenia skóry, leczenia łysienia, przyspieszenia gojenia ran oraz zmniejszenia blizn po zabiegach chirurgicznych. W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenie zanikowych blizn potrądzikowych.

więcej

03

Tropokolagen

Tropokolagen typu I występuje naturalnie w naszym organizmie. Terapia z jego wykorzystaniem ma na celu regenerację skóry, odbudowę biorusztowania skóry, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, leczenie rozstępów i blizn, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

więcej

04

Laserowa redukcja przebarwień

Przebarwienia to częsty defekt skóry, który obniża samoocenę, odbiera pewność siebie. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów walki z przebarwieniami są zabiegi laserowe.

więcej

05

Mezoterapia igłowa cellboosterami

Cellboostery to tzw. regeneratory komórkowe na bazie kwasu hialuronowego i innych aktywnych składników odżywczych: aminokwasów, peptydów, witamin i mikroelementów. Mają silne działanie regenerujące i rewitalizujące, redukują obrzęki i worki tłuszczowe pod oczami, w tym tzw. Mallar Bags.

więcej

06

Fototerapia światłem LED

Fototerapia światłem LED ma szerokie zastosowanie w odmładzaniu i pielęgnacji skóry, leczeniu trądziku, w tym trądziku różowatego oraz łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej.

więcej

07

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy jest dobrą alternatywą dla klasycznych peelingów chemicznych. Pomaga zwalczyć problemy skórne poprawiając jej strukturę, koloryt i ogólny wygląd.

więcej

08

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

09

Osocze bogatopłytkowe, fibryna

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna są preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej

10

Redermalizacja Xela Rederm

Redermalizacja to nowa metoda anti-aging i odnowy skóry. W skład preparatów stosowanych do redermalizacji wchodzi bursztynian sodu (kwas bursztynowy) oraz kwas hialuronowy. Zabieg regeneruje komórki i odmładza skórę.

więcej

11

Yellow Peel

Yellow Peel to jeden z popularniejszych peelingów złożonych. Likwiduje istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Ponadto, zwiększa jędrność i napięcie skóry, spłyca zmarszczki.

więcej
powrót do listy wskazań