Wskazania: Rumień

Szybki efekt redukcji zmarszczek, ujędrnienia i odmłodzenia.

Zmarszczki i bruzdy to najszybciej pojawiające się objawy upływającego czasu. W naszym organizmie z każdym rokiem ubywa cennych składników odpowiedzialnych za dobrą kondycję skóry, w tym kwasu hialuronowego. Skóra staje się wiotka, mniej elastyczna i jędrna. Potrzebuje dodatkowej stymulacji. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej oparte na iniekcji m.in. kwasu hialuronowego, stymulującego fibroblasty do odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny.

Polecane zabiegi

01

Usuwanie rumienia

Rumień dotyczy głównie osób, które mają cerę naczynkową, podatną na powstawanie zaczerwienień oraz tzw. pajączków. Skutecznym sposobem na likwidację lub co najmniej redukcję rumienia jest pulsacyjne światło IPL.

więcej

02

Fototerapia światłem LED

Fototerapia światłem LED ma szerokie zastosowanie w odmładzaniu i pielęgnacji skóry, leczeniu trądziku, w tym trądziku różowatego oraz łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej.

więcej

03

Egzosomy

Nowa generacja terapii regeneracyjnej i anti-aging w 100% czystymi egzosomami. Terapia stosowana jest do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia hipermelanozy, leczenia atopowego zapalenia skóry, leczenia łysienia, przyspieszenia gojenia ran oraz zmniejszenia blizn po zabiegach chirurgicznych. W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenie zanikowych blizn potrądzikowych.

więcej
powrót do listy wskazań