Wskazania: Worki pod oczami

Przywróć młodość i świeżość skórze w okolicy oka.

Procesy starzenia zachodzące na twarzy najszybciej widoczne są w okolicy oka. Starzenie się okolicy oka to proces złożony, który obejmuje nie tylko zanik kolagenu i elastyny w skórze objawiający się zwiększeniem jej wiotkości i ścieńczeniem, ale również tkanki miękkie, włączając zanik tłuszczu, a nawet kości oczodołu. Tworzące się w ten sposób nieestetyczne worki pod oczami można skutecznie usunąć wykonując blefaroplastykę powiek dolnych oraz, we wczesnym etapie, terapie laserowe i HIFU.

Polecane zabiegi

01

Blefaroplastyka powiek górnych i dolnych

Plastyka powiek górnych lub dolnych to jeden z tych zabiegów, które w spektakularny sposób zmieniają nasze oblicze. Zabieg odmładza co najmniej o 10 lat, twarz odzyskuje młodzieńczą świeżość, a spojrzenie blask.

więcej

02

Jalupro

Opatentowana formuła, stworzone z myślą o spowolnieniu oznak starzenia się skóry, oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie 4 fundamentalnych aminokwasów (glicyna, I-prolina, I-lizyna, I- leucyna).

więcej

03

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

04

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

05

Juvelook

Juvelook to hybrydowy wypełniacz i stymulator tkankowy przeznaczony do cienkiej, pozbawionej gęstości delikatnej skóry okolicy oczu, rewitalizacji skóry szyi. Jest połączeniem kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego PDLLA.

więcej

06

Mezoterapia igłowa cellboosterami

Cellboostery to tzw. regeneratory komórkowe na bazie kwasu hialuronowego i innych aktywnych składników odżywczych: aminokwasów, peptydów, witamin i mikroelementów. Mają silne działanie regenerujące i rewitalizujące, redukują obrzęki i worki tłuszczowe pod oczami, w tym tzw. Mallar Bags.

więcej

07

Redermalizacja Xela Rederm

Redermalizacja to nowa metoda anti-aging i odnowy skóry. W skład preparatów stosowanych do redermalizacji wchodzi bursztynian sodu (kwas bursztynowy) oraz kwas hialuronowy. Zabieg regeneruje komórki i odmładza skórę.

więcej
powrót do listy wskazań