Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Wskazania: Worki pod oczami

Przywróć młodość i świeżość skórze w okolicy oka.

Procesy starzenia zachodzące na twarzy najszybciej widoczne są w okolicy oka. Starzenie się okolicy oka to proces złożony, który obejmuje nie tylko zanik kolagenu i elastyny w skórze objawiający się zwiększeniem jej wiotkości i ścieńczeniem, ale również tkanki miękkie, włączając zanik tłuszczu, a nawet kości oczodołu. Tworzące się w ten sposób nieestetyczne worki pod oczami można skutecznie usunąć wykonując blefaroplastykę powiek dolnych oraz, we wczesnym etapie, terapie laserowe i HIFU.

Polecane zabiegi

01

Blefaroplastyka powiek

Plastyka powiek to jeden z tych zabiegów, które w spektakularny sposób zmieniają nasze oblicze. Zabieg odmładza co najmniej o 10 lat, twarz odzyskuje młodzieńczą świeżość, a spojrzenie blask.

więcej

02

Jalupro

Jalupro to opatentowana formuła, stworzone z myślą o spowolnieniu oznak starzenia się skóry, oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie 4 fundamentalnych aminokwasów (glicyna, I-prolina, I-lizyna, I- leucyna).

więcej

03

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

04

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej
powrót do listy wskazań