Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Wskazania: Wypadające włosy

Powstrzymaj wypadanie włosów. Ciesz się mocnymi, gęstymi włosami.

Wypadanie włosów można zatrzymać. Co więcej, można przyspieszyć ich odrastanie, pogrubić i zagęścić. Zabiegi przeciw wypadaniu włosów przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i tego spowodowanego stresem, złą dietą czy częstym farbowaniem.

Polecane zabiegi

01

Egzosomy

Nowa generacja terapii regeneracyjnej i anti-aging w 100% czystymi egzosomami. Terapia stosowana jest do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia hipermelanozy, leczenia atopowego zapalenia skóry, leczenia łysienia, przyspieszenia gojenia ran oraz zmniejszenia blizn po zabiegach chirurgicznych. W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenie zanikowych blizn potrądzikowych.

więcej

02

Osocze bogatopłytkowe, fibryna

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna są preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej

03

Dr Cyj Hair Filler

Peptydowa terapia włosów to kuracja hamująca wypadanie włosów oraz przyspieszająca ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Po terapii włosy są gęstsze, mocniejsze i dobrze odżywione.

więcej

04

Redermalizacja Xela Rederm

Redermalizacja to nowa metoda anti-aging i odnowy skóry. W skład preparatów stosowanych do redermalizacji wchodzi bursztynian sodu (kwas bursztynowy) oraz kwas hialuronowy. Zabieg regeneruje komórki i odmładza skórę.

więcej

05

Mezoterapia igłowa cellboosterami

Cellboostery to tzw. regeneratory komórkowe na bazie kwasu hialuronowego i innych aktywnych składników odżywczych: aminokwasów, peptydów, witamin i mikroelementów. Mają silne działanie regenerujące i rewitalizujące, redukują obrzęki i worki tłuszczowe pod oczami, w tym tzw. Mallar Bags.

więcej

06

Fototerapia światłem LED

Fototerapia światłem LED ma szerokie zastosowanie w odmładzaniu i pielęgnacji skóry, leczeniu trądziku, w tym trądziku różowatego oraz łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej.

więcej
powrót do listy wskazań