Wskazania: Zmarszczki i bruzdy

Bruzdy i zmarszczki na twarzy. Odzyskaj młodą i gładką skórę.

Jedną z podstawowych oznak naturalnego procesu starzenia się są zmarszczki oraz bruzdy na twarzy. Przez całe nasze życie rysowane zarówno przez dobre, jak i złe emocje. Nie bez znaczenia na ich powstawanie mają także czynnik zewnętrzne, tryb życia, dieta oraz niewłaściwa pielęgnacja. Choć z czasem nie wygramy, to zdecydowanie możemy opóźnić proces starzenia się skóry i skutecznie walczyć ze zmarszczkami i bruzdami. Do najbardziej popularnych terapii należą zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapie, stymulatory tkankowe, toksyna botulinowa, laseroterapia czy fotoodmładzanie.

Polecane zabiegi

01

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa to bardzo popularny, w pełni bezpieczny preparat do redukcji zmarszczek poprzecznych czoła, mimicznych wokół oczu oraz między brwiami, a także zmarszczek na nosie.

więcej

02

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

Bruzdy nosowo-wargowe powstają w wyniku starzenia się skóry i sukcesywnej utraty najważniejszych białek, kolagenu i elastyny. Skutecznym sposobem usuwania bruzd nosowo-wargowych jest kwas hialuronowy.

więcej

03

Wypełnienie doliny łez

Dolina łez to jeden z tych defektów estetycznych, które pojawiają się najczęściej na skutek starzenia się delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu. Skuteczną metodą na ich usunięcie jest wypełnienie obszaru kwasem hialuronowym.

więcej

04

Wypełnienie zmarszczek palacza

Zmarszczki palacza to umiejscowione nad górną wargą pionowe zmarszczki i bruzdy, które nie stanowią atrakcyjnej oprawy dla tak ważnych dla każdej kobiety ust. Efektywnym sposobem na ich likwidację jest kwas hialuronowy.

więcej

05

Koktajl MONACO – botoks lift

Koktajl MONACO, nazywany botox liftem, to nowoczesne zastosowanie preparatu do redermalizacji oraz toksyny botulinowej w jednej procedurze. Procedura zabiegowa jest analogiczna do mezoterapii igłowej, dlatego zabieg nazywany jest mezobotoksem. Efektem zabiegu jest jednoczesne wygładzenie zmarszczek mimicznych i rewitalizacja skóry.

więcej

06

Osocze bogatopłytkowe, fibryna

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna są preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej

07

Profhilo

Zabieg do bioremodelingu tkanek, likwidujący zwiotczenie skóry, przynoszący natychmiastowe efekty ujędrnienia. Szybki i prosty sposób na zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę.

więcej

08

Egzosomy

Nowa generacja terapii regeneracyjnej i anti-aging w 100% czystymi egzosomami. Terapia stosowana jest do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia hipermelanozy, leczenia atopowego zapalenia skóry, leczenia łysienia, przyspieszenia gojenia ran oraz zmniejszenia blizn po zabiegach chirurgicznych. W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenie zanikowych blizn potrądzikowych.

więcej

09

Polinukleotydy Pluryal Silk

Celem zabiegu jest silna biostymulacja delikatnej skóry w okolicy oczu. Polinukleotydy poprawiają sprężystość i elastyczność skóry, przywracają skórze odpowiedni metabolizm, zapobiegają oznakom zmęczenia.

więcej

10

Tropokolagen

Tropokolagen typu I występuje naturalnie w naszym organizmie. Terapia z jego wykorzystaniem ma na celu regenerację skóry, odbudowę biorusztowania skóry, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, leczenie rozstępów i blizn, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

więcej

11

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

12

Juvelook

Juvelook to hybrydowy wypełniacz i stymulator tkankowy przeznaczony do cienkiej, pozbawionej gęstości delikatnej skóry okolicy oczu, rewitalizacji skóry szyi. Jest połączeniem kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego PDLLA.

więcej

13

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej

14

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

15

Lifting termiczny

Termolifting to skuteczna technologia do odmładzania skóry, wykorzystująca synergię podczerwieni z impulsem fal radiowych RF. Najważniejszym efektem jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, napięcie i zagęszczenie skóry.

więcej

16

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

17

Wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy do doskonały wypełniacz, za pomocą którego można wykonać jednocześnie lifting oraz modelować rysy twarzy: linię żuchwy, okolicę jarzmową, skronie, łuki brwiowe, policzki, dolinę łez.

więcej

18

Karisma

Przełomowy biostymulator zawierający wyłącznie naturalne składniki, który naturalnie odmładza skórę oraz odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową.

więcej

19

Sculptra

Doskonały zabieg dla osób z cienką skórą oraz z widocznymi ubytkami objętości tkanek w okolicy policzków, skroni, środkowej i dolnej części twarzy. Głównym składnikiem preparatu jest kwas L-polimlekowy, najsilniejszy stymulator tkankowy.

więcej

20

Peeling liftingujący PQAGE Evolution

Peeling ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry bez użycia igły. Peeling nie powoduje uszkodzeń naskórka. Jest bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej.

więcej

21

Peeling kwasem glikolowym

Peeling kwasem glikolowym odmładza, wygładza skórę oraz zwiększa jej gęstość. Ponadto, wyrównuje koloryt skóry oraz niweluje drobne blizny i zmarszczki.

więcej

22

BioRePeel Cl3

BioRePeel Cl3 to dwufazowy peeling medyczny o działaniu silnie odmładzającym, rewitalizującym oraz nawilżającym. Złuszcza i usuwa zrogowaciałe warstwy naskórka, a na poziomie skóry właściwej aktywuje komórki do wytwarzania czynników wzrostu.

więcej
powrót do listy wskazań