Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Wskazania: Zmarszczki i bruzdy

Bruzdy i zmarszczki na twarzy. Odzyskaj młodą i gładką skórę.

Jedną z podstawowych oznak naturalnego procesu starzenia się są zmarszczki oraz bruzdy na twarzy. Przez całe nasze życie rysowane zarówno przez dobre, jak i złe emocje. Nie bez znaczenia na ich powstawanie mają także czynnik zewnętrzne, tryb życia, dieta oraz niewłaściwa pielęgnacja. Choć z czasem nie wygramy, to zdecydowanie możemy opóźnić proces starzenia się skóry i skutecznie walczyć ze zmarszczkami i bruzdami. Do najbardziej popularnych terapii należą zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapie, stymulatory tkankowe, toksyna botulinowa, laseroterapia czy fotoodmładzanie.

Polecane zabiegi

01

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa to bardzo popularny, w pełni bezpieczny preparat do redukcji zmarszczek poprzecznych czoła, mimicznych wokół oczu oraz między brwiami, a także zmarszczek na nosie.

więcej

02

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

Bruzdy nosowo-wargowe powstają w wyniku starzenia się skóry i sukcesywnej utraty najważniejszych białek, kolagenu i elastyny. Skutecznym sposobem usuwania bruzd nosowo-wargowych jest kwas hialuronowy.

więcej

03

Wypełnienie doliny łez

Dolina łez to jeden z tych defektów estetycznych, które pojawiają się najczęściej na skutek starzenia się delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu. Skuteczną metodą na ich usunięcie jest wypełnienie obszaru kwasem hialuronowym.

więcej

04

Wypełnienie zmarszczek palacza

Zmarszczki palacza to umiejscowione nad górną wargą pionowe zmarszczki i bruzdy, które nie stanowią atrakcyjnej oprawy dla tak ważnych dla każdej kobiety ust. Efektywnym sposobem na ich likwidację jest kwas hialuronowy.

więcej

05

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej

06

Profhilo

Unikatowy na rynku, niezwykle skuteczny zabieg do bioremodelingu tkanek, likwidujący zwiotczenie skóry, przynoszący natychmiastowe efekty ujędrnienia. Szybki i prosty sposób na zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę.

więcej

07

Nucleofill

Nucleofill to potwierdzona naukowo metoda silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Zabieg działa na trzech poziomach: lifting na poziomie komórkowym, antyoksydacja, nawilżenie.

więcej

08

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyny CO2 to nowoczesna technologia laserowa do intensywnej regeneracji skóry w celu jej odmłodzenia. Laser stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i produkcję nowych, wygładza zmarszczki, redukuje blizny i rozstępy, rozjaśnia przebarwienia, ujednolica i odświeża koloryt skóry.

więcej

09

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzaniem w jej głąb fali radiowej. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, poprawia pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach.

więcej

10

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

11

Lifting termiczny

Termolifting to skuteczna technologia do odmładzania skóry, wykorzystująca synergię podczerwieni z impulsem fal radiowych RF. Najważniejszym efektem jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, napięcie i zagęszczenie skóry.

więcej

12

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

13

Wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy do doskonały wypełniacz, za pomocą którego można wykonać jednocześnie lifting oraz modelować rysy twarzy: linię żuchwy, okolicę jarzmową, skronie, łuki brwiowe, policzki, dolinę łez.

więcej

14

Karisma

Karisma to przełomowy biostymulator zawierający wyłącznie naturalne składniki, który naturalnie odmładza skórę oraz odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową.

więcej
powrót do listy wskazań