Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'WordPress_furtka' not found or invalid function name in /home/wkozaklogin/ftp/mkk/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Wskazania: Cellulit

Z cellulitem możesz walczyć i osiągnąć zadowalające efekty.

Cellulit dotyka kobiety w różnym wieku, także bardzo szczupłe. Pojawiają się najczęściej na biodrach, udach, pośladkach, kolanach. Przyczyną jego powstawania jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej i pojawianie się włóknistych zmian tkanki podskórnej. Skóra staje się nierówna i gąbczasta, pojawiają się nieestetyczne grudki i zagłębienia. Cellulit to jednak problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. Może prowadzić do zaburzeń równowagi hormonalnej i złego funkcjonowania krążenia żylno-limfatycznego. Dlatego warto skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej i rozprawić się z niechcianą  skórką pomarańczową.

Polecane zabiegi

01

Endermologia

W jednym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano siłę czterech technologii: fali radiowej RF, podczerwieni, masażu podciśnieniowego oraz ultradźwięków. Dzięki temu już po kilku zabiegach uzyskujemy bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz wyraźną poprawę kondycji skóry.

więcej

02

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna metoda walki z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Technologia w znaczący sposób poprawia kondycję skóry, ujędrnia i wygładza.

więcej

03

Stymulacja mięśni

Innowacyjna technologia, która rzeźbi sylwetkę, buduje mięśnie, a także, dzięki wykorzystaniu pola elektromagnetycznego, pomaga redukować tkankę tłuszczową.

więcej

04

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej
powrót do listy wskazań