Wskazania: Cellulit

Z cellulitem możesz walczyć i osiągnąć zadowalające efekty.

Cellulit dotyka kobiety w różnym wieku, także bardzo szczupłe. Pojawiają się najczęściej na biodrach, udach, pośladkach, kolanach. Przyczyną jego powstawania jest nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej i pojawianie się włóknistych zmian tkanki podskórnej. Skóra staje się nierówna i gąbczasta, pojawiają się nieestetyczne grudki i zagłębienia. Cellulit to jednak problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. Może prowadzić do zaburzeń równowagi hormonalnej i złego funkcjonowania krążenia żylno-limfatycznego. Dlatego warto skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej i rozprawić się z niechcianą  skórką pomarańczową.

Polecane zabiegi

01

Endermologia

W jednym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano siłę czterech technologii: fali radiowej RF, podczerwieni, masażu podciśnieniowego oraz ultradźwięków. Dzięki temu już po kilku zabiegach uzyskujemy bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz wyraźną poprawę kondycji skóry.

więcej

02

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna metoda walki z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Technologia w znaczący sposób poprawia kondycję skóry, ujędrnia i wygładza.

więcej

03

Elektrostymulacja mięśni

Innowacyjna technologia, która rzeźbi sylwetkę, buduje mięśnie, a także, dzięki wykorzystaniu pola elektromagnetycznego, pomaga redukować tkankę tłuszczową.

więcej

04

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

05

Kriolipoliza

Terapia wymrażania komórek tłuszczowych skuteczna dla osób, które pomimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tłuszczu na brzuchu, wokół kolan czy redukcją boczków, bryczesów oraz motylków. Komórki tłuszczowe w kontrolowany sposób są niszczone w temperaturze sięgającej nawet -10 stopni C.

więcej

06

Masaż endosferyczny, rolkowy

Endosferyczny masaż rolkowy to urządzenie, które skutecznie, bezboleśnie i nieinwazyjnie redukuje cellulit przywracając skórze gładkość. Dwufazowy zabieg bazujący na kompresji i wibracjach oddziałuje na przyczynę problemu zamiast jedynie go maskować. Masaż pobudza mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy, ujędrnia skórę.

więcej

07

Tropokolagen

Tropokolagen typu I występuje naturalnie w naszym organizmie. Terapia z jego wykorzystaniem ma na celu regenerację skóry, natychmiastową odbudowę biorusztowania skóry, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, leczenie rozstępów i blizn, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

więcej
powrót do listy wskazań