Wskazania: Nadmiar tkanki tłuszczowej

Piękna, proporcjonalna sylwetka bez zbędnego tłuszczu.

Nadmiar tkanki tłuszczowej to problem dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Bez względu na przyczyny, niesie za sobą wiele ograniczeń, rodzi kompleksy, odbiera pewność siebie. Często niechciany tłuszczyk pojawia się także u osób o dobrej kondycji, aktywnych fizycznie, ogólnie szczupłych. Zlokalizowana miejscowo tkanka tłuszczowa jest bardzo oporna na ćwiczenia i zdrową dietę i wówczas jedynym sposobem na skuteczną redukcję tłuszczu są małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne oraz medycyna HI-TECH wyszczuplająca i modelująca sylwetkę.

Polecane zabiegi

01

Liposukcja N.I.L.

Precyzyjne odsysanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Usuwane komórki tłuszczowe zachowują wszystkie swoje właściwości, dzięki czemu idealnie nadają się do przeszczepów w inne partie ciała.

więcej

02

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała. Doskonale radzi sobie z odporną na ćwiczenia i dietę tkanką tłuszczową w obrębie tułowia, pośladków czy ramion, ale również tłuszczem w obrębie podwójnego podbródka czy worków pod oczami.

więcej

03

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

04

LipoMax Shock – fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna metoda walki z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Technologia w znaczący sposób poprawia kondycję skóry, ujędrnia i wygładza.

więcej

05

HiEMT Pro Max

Innowacyjna technologia, która rzeźbi sylwetkę, buduje mięśnie, a także, dzięki wykorzystaniu pola elektromagnetycznego, pomaga redukować tkankę tłuszczową.

więcej

06

Endermologia LipoMax V8 Ultra

W jednym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano siłę czterech technologii: fali radiowej RF, podczerwieni, masażu podciśnieniowego oraz ultradźwięków. Dzięki temu już po kilku zabiegach uzyskujemy bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz wyraźną poprawę kondycji skóry.

więcej
powrót do listy wskazań