Wskazania: Nadmiar tkanki tłuszczowej

Piękna, proporcjonalna sylwetka bez zbędnego tłuszczu.

Nadmiar tkanki tłuszczowej to problem dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Bez względu na przyczyny, niesie za sobą wiele ograniczeń, rodzi kompleksy, odbiera pewność siebie. Często niechciany tłuszczyk pojawia się także u osób o dobrej kondycji, aktywnych fizycznie, ogólnie szczupłych. Zlokalizowana miejscowo tkanka tłuszczowa jest bardzo oporna na ćwiczenia i zdrową dietę i wówczas jedynym sposobem na skuteczną redukcję tłuszczu są małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne oraz medycyna HI-TECH wyszczuplająca i modelująca sylwetkę.

Polecane zabiegi

01

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L.

Precyzyjne odsysanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Usuwane komórki tłuszczowe zachowują wszystkie swoje właściwości, dzięki czemu idealnie nadają się do przeszczepów w inne partie ciała.

więcej

02

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała. Doskonale radzi sobie z odporną na ćwiczenia i dietę tkanką tłuszczową w obrębie tułowia, pośladków czy ramion, ale również tłuszczem w obrębie podwójnego podbródka czy worków pod oczami.

więcej

03

HIFU

HIFU – bezinwazyjny lifting skóry i redukcja opornej, zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Zabieg daje trwały efekt naturalnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry, likwiduje opadające policzki i drugi podbródek, modeluje owal twarzy i linię żuchwy.

więcej

04

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna metoda walki z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Technologia w znaczący sposób poprawia kondycję skóry, ujędrnia i wygładza.

więcej

05

Elektrostymulacja mięśni

Innowacyjna technologia, która rzeźbi sylwetkę, buduje mięśnie, a także, dzięki wykorzystaniu pola elektromagnetycznego, pomaga redukować tkankę tłuszczową.

więcej

06

Endermologia

W jednym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano siłę czterech technologii: fali radiowej RF, podczerwieni, masażu podciśnieniowego oraz ultradźwięków. Dzięki temu już po kilku zabiegach uzyskujemy bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz wyraźną poprawę kondycji skóry.

więcej

07

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, w którym wykorzystywane jest zdrowotne działanie dwutlenku węgla. Zabieg stymuluje procesy odmładzania skóry, redukuje rozstępy, blizny oraz cellulit.

więcej

08

Kriolipoliza

Terapia wymrażania komórek tłuszczowych skuteczna dla osób, które pomimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tłuszczu na brzuchu, wokół kolan czy redukcją boczków, bryczesów oraz motylków. Komórki tłuszczowe w kontrolowany sposób są niszczone w temperaturze sięgającej nawet -10 stopni C.

więcej

09

Masaż endosferyczny, rolkowy

Endosferyczny masaż rolkowy to urządzenie, które skutecznie, bezboleśnie i nieinwazyjnie redukuje cellulit przywracając skórze gładkość. Dwufazowy zabieg bazujący na kompresji i wibracjach oddziałuje na przyczynę problemu zamiast jedynie go maskować. Masaż pobudza mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy, ujędrnia skórę.

więcej

10

Tropokolagen

Tropokolagen typu I występuje naturalnie w naszym organizmie. Terapia z jego wykorzystaniem ma na celu regenerację skóry, natychmiastową odbudowę biorusztowania skóry, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, leczenie rozstępów i blizn, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

więcej
powrót do listy wskazań