Wskazania: Trądzik

Skuteczna redukcja trądziku. Likwidujemy przyczyny. Leczymy objawy.

Trądzik pospolity to schorzenie gruczołów łojowych związane z nadmierną ich aktywnością oraz rogowaceniem ujść mieszków włosowych, tzw. porów. Powoduje to zatykanie przewodów gruczołów łojowych i ich poszerzenie. Proces ten nasila nadmierna produkcja łoju. Gromadzący się łój nie może się wydostać stając się pożywką dla bakterii. Bakterie namnażają się wywołując stan zapalny. Leczenie trądziku jest konieczne, by uniknąć wielu komplikacji choćby w postaci blizn potrądzikowych. Skóra dotknięta trądzikiem wymaga szczególnej atencji, specjalnie dostosowanej pielęgnacji oraz leczenia pod okiem specjalisty.

Polecane zabiegi

01

Terapia przeciwtrądzikowa

Profesjonalna kuracja do skutecznego leczenia skóry trądzikowej, łojotokowej oraz niwelowania powikłań potrądzikowych – blizn i przebarwień. Terapia redukuje stany zapalne, zmniejsza ilość wydzielanego sebum oraz widoczność porów, poprawia strukturę skóry.

więcej

02

Egzosomy

Nowa generacja terapii regeneracyjnej i anti-aging w 100% czystymi egzosomami. Terapia stosowana jest do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia hipermelanozy, leczenia atopowego zapalenia skóry, leczenia łysienia, przyspieszenia gojenia ran oraz zmniejszenia blizn po zabiegach chirurgicznych. W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenie zanikowych blizn potrądzikowych.

więcej

03

Tropokolagen

Tropokolagen typu I występuje naturalnie w naszym organizmie. Terapia z jego wykorzystaniem ma na celu regenerację skóry, natychmiastową odbudowę biorusztowania skóry, modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, leczenie rozstępów i blizn, przywracanie właściwego napięcia mięśni twarzy i szyi.

więcej

04

Leczenie trądziku

Skutecznymi i bezpiecznymi metodami walki z trądzikiem są: peelingi chemiczne (kwasem salicylowym, migdałowym, pirogronowym), laseroterapia (światło IPL, laser neodymowo-yagowy 1064) oraz fototerapia światłem LED. Najlepsze efekty z pewnością przyniesie opracowana przez lekarza indywidualna terapia łączona.

więcej

05

Peeling kwasem migdałowym

Peeling chemiczny kwasem migdałowym to bardzo skuteczny zabieg w terapii skóry problematycznej. Reguluje wydzielanie sebum, wpływa na syntezę kolagenu i elastyny spowalniając proces starzenia się skóry.

więcej

06

Peeling kwasem salicylowym

Kwas salicylowy działa na skórę oczyszczająco i bakteriobójczo. Usuwa martwe komórki naskórka, wygładza strukturę cery, zmniejsza widoczność blizn. Ponadto reguluje wydzielanie sebum, zwęża pory, redukuje wypryski i zaskórniki.

więcej

07

Peeling kwasem pirogronowym – Perfarma Pyruvic Peeling

Peeling kwasem pirogronowym doskonale sprawdza się w walce ze skórą łojotokową, z trądzikiem oraz przebarwieniami pozapalnymi. Złuszczanie skóry jest delikatne, łuskowate, łatwe do ukrycia.

więcej

08

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy jest dobrą alternatywą dla klasycznych peelingów chemicznych. Pomaga zwalczyć problemy skórne poprawiając jej strukturę, koloryt i ogólny wygląd.

więcej

09

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i z rożną cerą. W terapii wykorzystuje się aktywny wodór, najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, posiadający zdolność penetracji w głębokie struktury skóry.

więcej

10

Fototerapia światłem LED

Fototerapia światłem LED ma szerokie zastosowanie w odmładzaniu i pielęgnacji skóry, leczeniu trądziku, w tym trądziku różowatego oraz łagodzeniu bólu mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej.

więcej

11

Osocze bogatopłytkowe, fibryna

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna są preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z własnej krwi. W medycynie estetycznej jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów na odmłodzenie i biorewitalizację skóry.

więcej
powrót do listy wskazań